XXV Економічний форум у м.Криниця-Здруй,Польща

08-10 вересня 2015 р. у м.Криниця- Здруй,Польща, пройде XXV Економічний форум “У бік стійкої Європи. Стратегії майбутнього”. Економічний форум в Криниці, який проводиться більш ніж 20 років, став одним з найбільш відомих місць зустрічі економічних еліт в цій частині Європи. Участь у форумі дає чудову можливість провести дебати, в тому числі неформальні, під час яких політики визначають рівень довіри до країн, який необхідний бізнес-середам для ведення господарської діяльності. У той же час, представники бізнесу можуть вільно висловити свою думку та зауваження щодо економічної та регуляторної політики, яку ведуть уряди і загальноєвропейські установи.

У Криниці люди зустрічаються не тільки для того, щоб представити свої пропозиції, але також, щоб поділитися роздумами та обмінятися досвідом, щоб обговорити сучасні економічні дилеми та методи виходу з кризи, з наслідками якого борються Європа і світ. Ефектом зустрічей в Криниці є краще розуміння, розкриття більш широких можливостей для співпраці і спільних ініціатив, які створюватимуть майбутнє не тільки Центральної та Східної Європи, але також всього континенту.

У роботі Форума 2015 року приймуть участь лідери бізнесу, політики, громадських організацій всього світу.

3 дні цікавих та конструктивних дискусій, звіряння напрямку руху, визначення приорітетів розвитку на майбутнє, презентацій програм.

Від України формується потужна команда політиків, депутатів всіх рівнів, експертів та громадських діячів для активної участі у роботі Форуму.

 Більш детально інформацію можна передивитись на сайті:

 

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *