В Ужгороді успішно пройшов тренінг “Права людини в розрізі децентралізації влади в Україні: проблеми та реабілітація осіб з інвалідністю”.

02 грудня 2016 року в м. Ужгороді відбувся тренінг  “Права людини в розрізі децентралізації влади в Україні: проблеми та реабілітація осіб з інвалідністю”.

Під час тренінгу учасники та учасниці обговорили гострі проблеми становища людей з інвалідністю в Україні. Дискусія була дуже жвавою, люди висловлювали наболіле, ділилися своїм досвідом та обмінювалися критичними зауваженнями. Серед питань, які були підняті під час дискусії, були наступні:
• Чи потрібен спеціальний закон щодо прав людей з інвалідністю в Україні?
• Чи вплине позитивно процес децентралізації влади на покращання ситуації людей з інвалідністю?
• Чи можна зробити так, щоб закони в Україні працювали, а не застосовувалися вибірково?
• Чи можливий контроль над тим, як держава та її представники виконують свої обов’язки?
Учасники та учасниці тренінгу разом спробували визначити причини ситуації, у якій опинилися особи з інвалідністю, охарактеризувати наслідки цієї ситуації та запропонували декілька цікавих ідей щодо виходу з неї.
Тренінг також передбачав вправи по сприянню реабілітації та інклюзивності учасників та учасниць з інвалідністю, зокрема, сприяв умінню позитивно оцінити свої риси характеру чи навики, підняти власну самооцінку, навчав успішній комунікації з іншими людьми, організаціями чи державними службовцями, а також розкривав секрети і важливість активного слухання.

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *