У Верховній Раді відбувся круглий стіл “Підтримка та сприяння розвитку підприємницької діяльності серед людей з інвалідністю “Від пошуку ідей до отримання прибутку “

Вища школа професійної політики разом з Союзом організацій інвалідів України провели у Верховній Раді круглий стіл “Підтримка та сприяння розвитку підприємницької діяльності серед людей з інвалідністю “Від пошуку ідей до отримання прибутку ”  До участі були запрошені народні депутати з профільного комітету, працівники Міністерства соціальної політики України, активісти та члени організацій захисту людей з інвалідністю.

Обговорювали можливості розширення допомоги держави, місцевих органів влади до активного залучення людей з інвалідністю до розвитку підприємницької активності. Через поширення ремесел, використання творчих здібностей особистості, пошуку нових умов реабілітації в реаліях сьогодення, а також для підтримки та покращення ситуації з працевлаштуванням та можливостей отримувати гідну оплату за свою працю. І відчувати себе повноправним, активним членом суспільства.

Для цього, у стінах Верховної Ради була встановлена виставка робіт людей з інвалідністю. Народні обранці могли побачити, що можуть виготовляти люди, які приковані до візка, або пересуваються на милицях. Це і предмети одягу, художні вироби, речі для побуту, сувенірна продукція і багато іншого.

Головне -не забувати, що поряд з нами живуть люди, які потребують нашої підтримки.

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *