У Івано-Франківську відбувся черговий круглий стіл

23 березня у місті Івано-Франківську відбувся черговий круглий стіл «Від загальних цілей до спільних дій»

Дуже цікавим і несподіваним виявився круглий стіл у м. Івано-Франківськ. По-перше,на дискусію відмовились прийти представники КПУ та СПУ, якщо хоч хтось з їх опонентів прийде на нього. Сісти за один стіл і обговорити стан лівого руху у Івано-Франківській області це було занадто складне завдання для таких потужних сил. Зневага один до одного, та багаж минулих образ ще довгий час буде заважати цим політикам знайти спільну мову в регіоні. Так що, як зауважили журналісти, що були присутні на заході, ліві в регіоні ще довгий час не будуть складати правим силам хоч якусь противагу і дійсно займатися допомогою населенню та соціальним захистом прав громадян.

На противагу політичним силам, у роботі круглого столу прийняли участь молодіжні організації по захисту прав студентів, молодіжні профспілки та правозахисні організації. І розмова була відкритою, конструктивною і живою. Розглядалися проблеми першого робочого місця, захисту студентів у протистоянні з ректоратом навчальних закладів. Активну участь у дискусії прийняли члени Союзу лівих сил. Вони розповіли про свої напрацювання у поширенні лівих ідей як в місті, так і в районах області. Естеркін Сергій Володимирович, голова СЛС у Івано-Франківській обл., відмітив що було би бажано в партіях розробити до кожного регіону окремий підхід. Вивчити ситуацію на місцях та надати можливість місцевим осередкам розробляти окремі програми для регіону в рамках центральної стратегії та ідеології партії. Щоб робота на місцях будувалася на врахуванні менталітету регіону та його особливостей.

В цілому круглий стіл підштовхнув лідерів партійних структур шукати нові підходи у своїй діяльності для залучення активної молоді ( в тому числі і тих що прийшли на круглий стіл), розробляти нові концепції у роботі з ЗМІ, та готувати нові кадри для роботи у молодіжному середовищі.

Учасники круглого столу виразили подяку фонду ім.Рози Люксембург за підтримку та ВШПП за проведення такого заходу. Висловили надію на продовження цієї роботи у подальшому і переходу до більш навчальних заходів та тренінгів активістів, лідерів середньої ланки партій та громадських організацій.


You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *