Тренінг «Майстерність впливу: інтегральна модель, механізми, захист» для студентів у Києві.

   Березень розпочався зі знань. За вікном ледве прокидається весна, а в аудиторії вже давно не спав інтерес до навчання. На початку цього місяця за підтримки ВШПП пройшов тренінг на тему «Майстерність впливу: інтегральна модель, механізми, захист». На ньому учасники мали змогу сформувати уявлення про вразливості нашого мозку, якими вдало користуються маніпулятори та відпрацювати власні ментальні навички, необхідні для вдалого використання технологій впливу та маніпуляції. Також вони вчилися розумінню мотивів поведінки на основі аналізу невербальної комунікації в контексті психологічного впливу. В ході першого дня тренінгу учасники змогли оцінити свій рівень піддатливості до впливу та ознайомитись із провокативними засобами отримання інформації.

Тренінг провели Бачурін Ілля та Литвин Сергій – обидва вихованці факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка. Тренери спеціалізуються на політичній психології та психології впливу (Бачурін І.) і психології невербальної комунікації та виявлення обману (Литвин С.). Вони є авторами ряду наукових статей на дану тематику.

  Учасниками тренінгу стали люди різних спеціальностей та інтересів. Хтось прийшов дізнатися як надійно захиститися від небажаного впливу, хтось навпаки, навчитися впливати. Тренінг отримав схвальні відгуки від усіх учасників – два дні клопіткої праці пройшли з користю.

   Завершенням другого дня тренінгу стала вправа «Вербальна міфологізація», в ході якої учасники змогли ще раз відпрацювати на практиці всі знання, які вони здобули в ході попередніх вправ. Загалом тренінг вирізнявся досить великою кількістю наданого матеріалу, проте на «знання замість зайвої перерви» погоджувались усі, тож додому йшли стомлені, але задоволені.

 

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *