Розпочато об`єднавчий процес партій лівоцентристського спрямування!

12 березня у приміщенні Будинку Кіно у позитивній та конструктивній атмосфері відбувся Перший форум «Української демократичної Лівиці» .

Більше 160 делегатів від 5 політичних сил зі всіх регіонів України («Справедливість», «СДПУ», «Народна влада», «СДПУ(о)», «УСелДП») зібралися щоб обговорити та прийти до спільного знаменника у питаннях щодо ситуації в Україні та завдань по об`єднанню лівоцентристських сил в Україні.

Піднятий настрій та бажання працювати на благо народу України царив на форумі. Виступи керівників партій та регіональних лідерів, активістів політичних сил акцентували увагу на тому, що процес об`єднання партій лівоцентристського спрямування – це вже необхідність часу, а не бажання зробити черговий політичний проект під вибори. Україна не зможе піднятися з одним крилом (правиця). Їй потрібне і друге крило-лівиця. Тільки тоді, Україна зможе знайти стабільність, впевненість та сталий економічний розвиток. У багатьох виступах на форумі обговорювалося питання соціальної нерівності, відсутності справедливості, можливості «знайти правду». Що по рівню виплат на заробітну плату та пенсію у складі ВВП, ми пасемо задніх по всьому світу. І через цю недоплату якраз і накопичуються мільярдні статки, навіть у кризу.

В цілому форум пройшов динамічно, без зайвих слів та дусі «більше робити, менше говорити»

Наприкінці, були прийняті Заяви Координаційної Ради «Української демократичної лівиці» :

«Пенсійна реформа не для влади, а для людей!»

«Щодо реформи житлово-комунального господарства»

«Про подолання кризових явищ в освіті України»

«Україна мусить стати світовим виробником продовольства!»

«Щодо необхідності невідкладного реформування місцевого самоврядування та адміністративного устрою в Україні»

Підсумком роботи Першого Форуму «Української демократичної Лівиці» стала прийнята Резолюція «Україні потрібен альтернативний шлях розвитку. Шлях європейського демократичного соціалізму».


You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *