Обмін досвідом з соціал-демократами Європи

Представники “Вищої школи професійної політики” Олег Вострих та Вадим Болотнік прийняли участь у міжнародному семінарі “Що таке соціал-демократія”, організованому 19-20 вересня у м.Києві інститутом демократії і соціальних процесів і його директором Шибко Віталієм та шведських соціал-демократів.

У  роботі семінару прийняли участь представники Соціал-демократичної партії Швеції, Норвезької робочої партії, Соціалістичної партії Франції, Лейбористської партії Нідерландів, партії Європейських соціалістів та українські ліві партії.

Сторони обмінялись думками про соціал-демократію в світі, в Україні, її розвиток і які відповіді дають соціал-демократи на кризові явища в світовій економіці.

Керівник ВШПП Вострих Олег виступив з докладом про розвиток лівого руху в Україні та про стан об`єднавчого процесу між лівими партіями в Україні. Також зупинився на перспективах розвитку цього об`єднання в подальшому. Олег Вострих запросив всіх присутніх долучитися до співпраці у проекті “Лівий рух в Україні. Перспективи розвитку та взаємодії”, що проводиться за підтримки Фонду Рози Люксембург, Німеччина.

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *