Круглий стіл на тему «Ідентичність Галичини: актуальність для сучасної України» у Львові

14 серпня  у місті Львові ГО «Фундація «Вища школа професійної політики» провела у приміщенні Прес-клубу круглий стіл на тему «Ідентичність Галичини: актуальність для сучасної України»

Круглий стіл є частиною більшого науково – дослідницького проекту під назвою «Ідентичність Галичини» , що проводиться ВШПП, який передбачає проведення наукового аналізу та соціологічних опитувань, а також презентації висновків цих досліджень для мас-медіа.

На зустрічі були підняті питання:

– Яку роль у формуванні, розвитку та подальшому існуванні сучасної української нації можуть відіграти галичани з їх специфічними культурними, мовними, психологічними та іншими особливостями?
– Що означає для нинішньої України ідентичність Галичини?
– Які виклики та сподівання містить цей соціокультурний феномен?

Історично склалося так, що саме Галичина взяла на себе роль лідера національно-визвольного руху України. Її внесок у здобуття незалежності, укріплення державності та захисту територіальної цілісності нашої країни є неоціненним. Проте це зумовило також страх і нерозуміння жителів деяких регіонів України так званих «галицьких цінностей», оскільки не всі громадяни нашої держави їх поділяють. Яким чином ми можемо подолати цей конфлікт і налагодити діалог? Чи досяжно це, і як саме?

У круглому столі прийняли участь політичні та громадські діячі області, журналісти, політологи.

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *