Анонс круглого столу «Переселенці з Криму та Сходу України у Львові. Біженці з АТО очима львів’ян»

16 грудня у Львові відбудеться круглий стіл «Переселенці з Криму та Сходу України у Львові. Чи залишені вони напризволяще? Проблеми та шляхи вирішення. Біженці з АТО очима львів’ян»

Під час круглого столу будуть підніматися наступні питання:

Що робиться для переселенців на загальноукраїнському і місцевому рівні. Державні програми, їх якісні сторони та недоліки. Яким чином можна вирішити нагальні питання, що виникають при реалізації програм підтримки та адаптації переселенців?
Юридичні аспекти статусу переселенців та їхньої реєстрації. Чи є можливість подолати прогалини у законодавстві та правозастосовчій практиці.

Ставлення до переселенців з боку місцевої громади – погіршення з початку активної зони АТО. Що можна зробити для адаптації та взаєморозуміння.

У роботі круглого столу візьмуть участь: громадська ініціатива «Крим SOS», яка стала виконавчим партнером Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, представники Оперативного штабу по роботі з переселенцями при Львівській облдержадміністрації, Оксана Яковець (Департамент соціального захисту ЛОДА), Хитрова Світлана, речник ГУ ДМС України у Львівській області, „Карітас-Львів», представник Уповноваженого Верховної Ради з захисту прав людини у Львівській області та інші представники державних організацій, органів місцевого самоуправління та громадського сектору Львівщини

Запрошуємо Вас взяти активну участь у роботі круглого столу

Місце проведення: м.Львів, проспект Шевченка, 11, поверх 2  (приміщення Прес-клубу)

Початок о 10 годині

You may also like...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *